Drzwi i ścianki szklane bezramowe

Szklane drzwi bezramowe

W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalne rozwiązania aranżacyjne, takie jak drzwi szklane – przesuwne i tradycyjnie otwierane, a także ścianki szklane bezramowe.

Szkło jest najlepszym i najczęściej wybieranym materiałem do aranżacji nowoczesnych pomieszczeń ze względu na swój minimalizm i elegancję, odpowiednio doświetla wnętrze i optycznie je powiększa, dzięki czemu pomieszczenia wydają się większe i bardziej przestronne.

 

Drzwi szklane oraz ścianki ze szkła świetnie komponują się z każdym wnętrzem i mogą być zastosowane zarówno w domach, biurach czy galeriach handlowych nadając wnętrzu unikatowości i ponadczasowego wyglądu. Szklane drzwi przesuwne doskonale sprawdzają się w niewielkich wnętrzach dodając im atrakcyjności oraz niepowtarzalnego designu.

Takie rozwiązanie zdobywa coraz większą popularność ze względu na swój niebanalny charakter, a przede wszystkim ze względu na funkcjonalność, precyzję wykonania, trwałość oraz solidność.

 

Drzwi oraz ścianki szklane w zależności od potrzeb mogą być przezroczyste, a także matowe w związku z tym w pełni oddzielają pomieszczenie i można je zastosować również w łazienkach.

Bezpieczeństwo użytkowania jest najważniejsze, dlatego nasze produkty wykonane są ze szkła hartowanego ze specjalnie dobranym okuciem co zwiększa komfort użytkowania.

Konstrukcje dostępne są w nietypowych wymiarach i realizowane zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Dokonamy wszelkich starań, aby nasze drzwi ze szkła zachwyciły każdego klienta zarówno pod względem wykonania jak i stylistyki. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami.