Drzwi z profili stalowych

Drzwi stalowe profilowe

Drzwi z profili stalowych – przeszklone

Drzwi z profili stalowych wykonujemy według indywidualnych projektów na zamówienie.

Nasze realizacje oparte są na bardzo wąskich profilach stalowych, które nadają konstrukcjom lekkości.
Drzwi loftowe przeznaczone do wnętrz oraz do zastosowań zewnętrznych.
Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możemy uzyskać efekt bardzo nowoczesnej konstrukcji lub konstrukcji dopasowanej swoim charakterem do obiektów o charakterze zabytkowym.

Oferujemy drzwi z profili stalowych jedno- i dwuskrzydłowe. Również wyposażone w łuki. Produkujemy drzwi przesuwne i harmonijkowe, w zależności od potrzeb i wymagań użytkownika.
Stosujemy wypełnienia wg życzeń Klienta – szyby przezierne, mleczne z nadrukiem czy też panele pełne.

 

Produkujemy też okna loftowe również wykonane z cienkich profili stalowych.

W produkowanych drzwiach stosujemy zamknięcia jedno lub wielopunktowe, zawiasy z regulacją, ułatwiające montaż i bieżące użytkowanie. Dużą wagę przywiązujemy również do właściwej ochrony produkowanych przez nas konstrukcji przed korozją. Dotychczasowe doświadczenie w tym zakresie pozwalają nam na obejmowanie naszych wyrobów długim okresem gwarancyjnym.

Mamy doświadczenie z realizacją tego typu projektów również na rynek brytyjski, francuski, skandynawski oraz na teren USA.

Projektujemy według indywidualnych potrzeb

Od ponad 16 lat kompleksowo zajmujemy się obsługą małych i dużych inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, produkcji i montażu. Wykonujemy okna antywłamaniowych i okna przeciwpożarowe oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne.

Jak się z nami skontaktować w celu otrzymania oferty?

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 419 01 00 lub napisz do nas na biuro@interprodukt.pl i podaj szczegóły zamówienia. Staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.