Drzwi ze stali nierdzewnej

Drzwi z profili ze stali szlachetnej nierdzewnej i kwasoodpornej

Drzwi ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej

Drzwi nierdzewne wykonujemy z profili ze stali szlachetnej kwasoodpornej. Powierzchnia stali jest polerowania lub szlifowania według różnych stopni gradacji w zależności od potrzeby i wymagań projektu.

W wersji nierdzewnej możemy wykonywać zarówno drzwi jak i ścianki, które są przeciwpożarowe w klasach odporności ogniowej EI30, EI60 oraz w klasach antywłamaniowości RC3 i RC4.

Jak jest cena drzwi nierdzewnych?

Cena drzwi ze stali nierdzewnej zależy od wielu czynników. Wykonywane są one według indywidualnych projektów i spełniają wszystkie wymagania z zależności od tego czy są to drzwi przeznaczone do wnętrz czy też do zastosowań zewnętrznych. Dlatego też cena ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami.

W produkowanych drzwiach stosujemy zamknięcia jedno lud wielopunktowe i zawiasy z regulacją ułatwiające montaż i bieżące użytkowanie.

Projektujemy według indywidualnych potrzeb

Od ponad 16 lat kompleksowo zajmujemy się obsługą małych i dużych inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, produkcji i montażu. Wykonujemy okna antywłamaniowych i okna przeciwpożarowe oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne.

Jak się z nami skontaktować w celu otrzymania oferty?

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 419 01 00 lub napisz do nas na biuro@interprodukt.pl i podaj szczegóły zamówienia. Staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.