Okna stalowe

Okna stalowe - producent według indywidualnego projektu lub gotowe rozwiązania Jansen

Okna stalowe

Okna stalowe otwierane i stałe produkujemy według indywidualnych wymagań Klienta, na dowolny wymiar. Okna te stosowane są w obiektach przemysłowych, ale również w obiektach zabytkowych w celu zapewnienia wyglądu zgodnego z ich historycznym charakterem.

Okna stalowe produkujemy opierając się na profilach stalowych renomowanej firmy Jansen oraz własnych autorskich rozwiązaniach, popartych wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde indywidualne zamówienie Klienta.
Nasze okna z profili stalowych znalazły uznanie nie tylko na rynku polskim, ale również brytyjskim, niemieckim, francuskim czy belgijskim.

Okna stalowe wykonujemy w 2 podstawowych odmianach:

  • na bazie profili bez przekładki termicznej czyli tzw. „zimne” – stosowane są głównie jako wewnętrzne
  • na bazie profili z przekładką termiczną o bardzo dobrych parametrach cieplnych

Okna stalowe Jansen

Obok standardowych rozwiązań wykonujemy również okna z profili bardzo cienkich, uzyskując maksymalne powierzchnie przeszkleń. W ofercie mamy okna stalowe wykonywane m.in. z profili ARTE, Janisol ARTE oraz Janisol HI.

Dla zapewnienia optymalnego efektu przy produkcji okien stalowych stosujemy następujące rozwiązania systemowe Jansen:

1. Odmiana JANSEN-ECONOMY (profile bez izolacji termicznej, oferowane także ze stali szlachetnej) jest zalecana do zastosowań wewnętrznych lub tam, gdzie nie jest wymagana wysoka izolacyjność termiczna, np. w pomieszczeniach nieogrzewanych.

2. System termoizolowany – JANISOL (oferowane też ze stali szlachetnej) składają się z dwóch stalowych części połączonych przekładką z tworzywa kompozytowego. W ten sposób przestrzeń wewnętrzna profila podzielona jest na dwie komory. Izolacja termiczna jest tu zachowana również w obszarze okuć dzięki zastosowaniu odpowiednich podkładek z tworzywa.

3. Profile okienne o podwyższonej izolacji termicznej – trzykomorowe, ze współczynnikiem Uf > 1,5 W/m2K.

4. JANISOL ARTE – nowy system izolowanych profili stalowych, zaprojektowany z myślą o renowacjach zabytkowych okien i drzwi. Dawne charakterystyczne przeszklenia z cienkimi szczeblinami mogą być teraz perfekcyjnie powielone z wyjątkowo smukłych, lecz izolowanych termicznie profili stalowych. Do wykonywania typowych dla dawnych budynków okien, a także przeszklone drzwi.

Tam gdzie system Jansen nie daje gotowych rozwiązań lub są one niewystarczające zapewniamy indywidualne projekty konstrukcyjne.

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Okna stalowe projektujemy według indywidualnych potrzeb

Od ponad 16 lat kompleksowo zajmujemy się obsługą małych i dużych inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, produkcji i montażu okien stalowych. Wykonujemy okna antywłamaniowych i okna przeciwpożarowe oraz drzwi zewnętrze i wewnętrzne.

Jak się z nami skontaktować w celu otrzymania oferty?

Zadzwoń do nas pod numer +48 12 419 01 00 lub napisz do nas na biuro@interprodukt.pl i podaj szczegóły zamówienia. Staramy się odpisywać jak najszybciej jest to możliwe.